Põhjamaiselt kaunid sisustustooted

Kaunid sisustustooted, mis on välja arenenud seene- ja marjakorvidest

Korvide valmistamisel kasutatakse kõrge kvaliteediga kasevineeri. | Kallekorvid

Eesti traditsioonidest pärinev, Skandinaavia disainist lähtuv – Kallekorvid valmistab heledast kasepuidust pikniku- ja pesukorve, kandikuid ning paljut muud. Minimalistliku stiiliga korvid on praktilised panipaigad, pakkudes tänu oma kaunile disainile ka silmailu.

Nutikad disainilahendused on välja arenenud pika aja jooksul

Omanäolise disainiga puidust kandik. | Kallekorvid

Kallekorvid on oma nime saanud Kalle järgi, kes seitsmekümnendatel aastatel väikse poisina vanaema kõrval korve õppis punuma. Ka Kallekorvide esimesed korvid olid just marja- ja seenekorvid. Aja möödudes on aga leitud palju uusi võimalusi vineeri ning spooni kasutamisel. Nüüdseks on Kallekorvide tootevalikus ka rohkelt teisi praktilisi tooteid alates suurtest panipaikadest ja pesukorvidest kuni pudeli- ja leivakorvide ning puidust kandikuteni. Mahukasse kasepuidust panipaika võib mahutada näiteks pleedid või mänguasjad, väikesesse riiulikorvi aga ehted, pliiatsid või muu pudi-padi, mis muidu riiulite peal või sahtlis laiali on.

Hele kasevineer – naturaalne ja maitsekas materjal

Korvide multifunktsionaalsus

Kallekorvide tooteid iseloomustab multifunktsionaalsus. Näiteks on vineerist tünn sobilik asjade hoiustamiseks, samas võib seda kasutada ka pisikese kohvilauana. Ümberpööratud tünni kaant saab aga kasutada kandikuna. Vajaduse korral saab tünni ajutiselt kasvõi toolina kasutada. Kusjuures – ümarad vineerist tünnid olid kunagi tootmisel ka Lutheri vabrikus. Kallekorvid taaselustab legendaarse vabriku pärandit.

Korvide tootevalik

Tootevalikus on rohkelt korve erinevateks otstarveteks – näiteks leivakorv on kauniks lahenduseks leiva serveerimisel. Kõik maitseained saab ühte kohta paigutatud aga maitseainete korvi abil. Suuremateks panipaikades on praktilised riiulikastid või erineva disainilahendustega hoiustamiskorvid.

Korvidele pole lisatud liigseid detaile – nii on neid lihtne sobitada erinevatesse interjööridesse. Hele kasepuit mõjub minimalistlikult ning sobib hästi nii õdusasse maakodusse kui ka moodsasse linnakorterisse. Kallekorvide tooteid võibki leida lisaks Eestile ka mitmetest Skandinaavia ja Jaapani kodudest.

Väikese ja paindliku ettevõttena valmistatakse ka eritellimusi. Nii on näiteks kaasa löödud kosmeetikabrändi LUMI pakendi disainimisel – silmas peeti asjaolu, et toote pakend võib olla ka ise toode, mida hiljem edasi saab kasutada.

Kasutatud on vaid looduslikke materjale

Kõik Kallekorvide tooted on valmistatud Eestis käsitööna. Kasutatud on kõrge kvaliteediga kasevineeri – materjal on loodussõbralik ning vastupidav. Korvi sangadena kasutatakse tihtipeale linast rihma või naturaalset nahka. Et kõiki materjale efektiivselt ära kasutada, on näiteks toodete nahast osad valminud tööstusjääkidest. Nii valmivad keskkonnasõbralikud ja kvaliteetsed tooted.

Allikas: https://kodus.ee/artikkel/kaunid-sisustustooted-mis-valja-arenenud-seene-ja-marjakorvidest

Tagged , , , , , ,

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.