Meie lugu

 

 

Traditsiooniline Korvipunumine: Kallekorvid – Lugu ja Keskkonnasõbralik Disain

Ajatu Käsitöötraditsioon

Korvide valmistamise käsitöötraditsioonid pärinevad eelmise sajandi talumeestelt ja memmedelt. Kallekorvid bränd sai alguse Kalle järgi, kelle juured ulatuvad tagasi aega, kui oskuslik korvipunumine oli elu lahutamatu osa.

Mitmekülgne Tootevalik

Alustades traditsiooniliste marja- ja seenekorvidega, on Kallekorvid tänapäeval laiendanud valikut hõlmates pesukorve, hoiukirste, laste mänguasjakaste, puukorve, prahikorve ja mitmeid teisi tooteid. Tutvuge uudsete nahast äärtega korvidega, mis on saadaval mitmes suuruses ja funktsioonis.

Loodussõbralikud Materjalid

Kallekorvid keskenduvad keskkonnasõbralikkusele, kasutades kvaliteetset kasepuitu laastu- ja vineerkorvide jaoks. Linased rihmad, nöörid ja naturaalne nahk on valitud sangadena, samal ajal tagades materjalide efektiivse kasutamise ja keskkonnasõbralikkuse.

Skandinaavia Disainiprintsiibid

Korvide disainis lähtutakse Skandinaavia disaini põhimõtetest, mis hõlmavad lihtsust, minimalismi ja praktilisust. Kallekorvid on multifunktsionaalsed, võimaldades hoiustada erinevaid esemeid ilma liigsete detailideta.

Missioon Keskkonnasõbralikkuse Nimel

Ettevõtte missioon rõhutab kvaliteetsete kodutoodete loomist, kasutades ainult keskkonnasõbralikke materjale. Kallekorvid panustavad looduse säästmisse, kombineerides ajatut käsitööd ja kaasaegset keskkonnateadlikkust.

Tugev ja Pühendunud Meeskond

Kallekorvide taga seisab väike, kuid tugev meeskond, kuhu kuulub Kalle perekond ja professionaalsed korvivalmistajad. Nende pühendumus käsitööle ja kvaliteedile annab igale korvile unikaalse iseloomu.

Rahvusvaheline Käekiri

Kallekorvide tooteid võib leida mitte ainult Eestist, vaid ka Skandinaaviast ja Jaapanist, kinnitades nende rahvusvahelist populaarsust. Ettevõte on avatud eritellimustele, et vastata klientide ainulaadsetele soovidele.

Loov Koostöö – LUMI Pakendite Disain

Kallekorvid on osalenud koostöös kosmeetikabrändiga LUMI, disainides pakendeid, mis toetavad mõtet, et pakend võib olla jätkusuutlik toode, mida saab edukalt uuesti kasutada.

Avasta Kallekorvid: Ajatu Käsitöö ja Keskkonnasõbralik Disain Üheskoos!