Meie lugu

 

 

KORVIPUNUMISE PIKK TRADITSIOON
Korvide valmistamise traditsioonid pärinevad eelmisest sajandist, mil paljud talumehed ja memmed tegid talviti käsitööd. Kallekorvid on oma nime saanud Kalle järgi, kes omandas korvipunumise oskused seitsmekümnendatel aastatel vanaema kõrval poisikesena taskuraha teenides.
Esimesed korvid olid traditsioonilised marja- ja seenekorvid. Kuna aeg on edasi läinud, oleme leidnud palju uusi võimalusi vineeri ja spooni kasutamisel. Tootevalikusse on lisandunud pesukorvid, hoiukirstud, laste mänguasjakastid, puukorvid, prahikorvid, titehällid, erinevad kandikud, karbid, topsikud, piknikukorvid, sangaga korvid, erinevad lambid, paneelid sisekujunduseks ja ümarad vormid. Kõige uuem tootegrupp on nahast äärtega korvid, mis on valikus pesukorvidena ning erinevates suurustes riiulikorvidena.
LOODUSLIKUD MATERJALID
Laastu-ja vineerkorvid valmistatakse käsitööna kõrgekvaliteedilisest kasepuidust. Korvi sangadena kasutatakse osade toodete puhul linast rihma, nööri või naturaalset nahka. Toodete nahast osad on valminud tööstusjääkidest, mis tagab materjalide efektiivse kasutamise ja keskkonna jätkusuutlikkuse. Kallekorvide valmivad oskusliku käsitööna kvaliteetsetest materjalidest.
DISAIN
Korvide disainimisel on lähtutud Skandinaavia disaini omadustest, milleks on lihtsus, minimalism ja praktilisus. Meie tooted on multifunktsionaalsed ning nendes võib hoiustada kõiksuguseid esemeid. Korve ei ole koormatud liigsete detailidega, mistõttu on neid lihtne sobitada erinevatesse interjööridesse.
MISSIOON
Loome kvaliteetseid kodusisustuse tooteid, mida ise kõrgelt hindame ja kasutame. Säästame loodust kasutades ainult keskkonnasõbralikke materjale.
MEESKOND
Kallekorvide valmimise taga on väike, aga tubli tiim, kuhu kuulub Kalle perekond ning mitmed professionaalsed korvivalmistajad.
Meie tooteid võib lisaks Eestile leida ka paljudest Skandinaavia ja Jaapani kodudest. Väikese ja paindliku ettevõttena valmistame ka eritellimusi vastavalt kliendi soovile. Oleme kaasa löönud kosmeetikabrändi LUMI pakendi disainimisel, mille kaudu levitati mõtteviisi, et pakend võib olla omaette toode, mida hiljem saab edasi kasutada.